Jesteśmy RiseNOW

Decyzja o podjęciu współpracy z fachowcami, których akurat potrzebujemy, zwykle nie jest łatwa. W sieci aż roi się od osób i agencji, swoje usługi marketingowe sygnujących mianem najlepszych w branży. Skąd więc możemy mieć pewność, że w parze ze słowami idą czyny, a zapewnienia o kompetencjach i skuteczności nie są jedynie wizerunkową wydmuszką? Kluczem do sedna sprawy zdaje się być bliższe poznanie specjalistów, z którymi zamierzamy współpracować. W praktyce oznacza to znajomość metod ich działania, sposobu pracy, wiedzy i – wreszcie – doświadczenia.

#BEZ KORPORACYJNYCH STRUKTUR

Certyfikowani specjaliści
Google Ads

Skąd możemy mieć pewność, że dana osoba wie co robi i będzie mądrze zarządzać naszym budżetem reklamowym?


By ułatwić wybór potencjalnym reklamodawcom, Google wprowadził system certyfikatów, które pokazują poziom wiedzy danego specjalisty.


Posiadanie certyfikatu dowodzi, że ów fachowiec ma właściwe kompetencje, niezbędne do skutecznego prowadzenia działań w dziedzinie reklam online.

Faustyna Cisło

Faustyna Cisło
Certyfikowana specjalistka Google Ads
Copywriterka

Piotr Jamroz
Certyfikowany specjalista Google Ads
Właściciel RiseNOW

JAK DZIAŁAMY

Kultura RiseNOW

Kompetencje i wiedza

Regularnie potwierdzane przez markę Google – kompletna certyfikacja Google Ads (Google AdWords) i Google Analytics. Codzienna praca z narzędziami, takimi jak: Google Tag Manager, Google Merchant Center, Facebook, CallPage, Yandex, platformy landingowe.

Szczerość

Umiejętność „wczucia się” w biznes Klienta skutkuje u nas nie tyko szczegółowym omówieniem strategii i zakresu prac. To również jasne komunikaty z naszej strony, kiedy sukces kampanii będzie zależny od uprzedniego sprostania wymogom Google. Nie obiecamy Ci sztabek złota dopóki nie będziemy pewni, że ich zdobycie będzie możliwe 🙂

Easy Access

Nie działamy na zasadach korporacyjnych. Podczas naszej współpracy nie zostaniesz odesłany do innych osób i działów. Prosty kontakt skutkuje łatwością przepływu informacji. Bez zbędnych procedur i przeszkód.
lat doświadczenia w Google Ads
0
lat doświadczenia w pracy z klientami biznesowymi
0
przeprowadzonych kampanii Google Ads
0 +
Piotr Jamroz
Certyfikowany specjalista Google Ads

#KONTAKT

Umów bezpłatą konsultację ze specjalistą

Chcesz, abyśmy poprowadzili Twoją kampanię Google Ads lub potrzebujesz doradztwa w zakresie promocji marki w Internecie? Zadzwoń do nas lub zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!